Інформація про доставку

Доставка по Україні
Здійснюється при готівковому розрахунку, післяплатою, грошовий переказ, при розрахунку за допомогою платіжних терміналів або сервісу Приват 24. Вам необхідно вибрати один з цих варіантів оплати і отримання товару. Товари відправляються службою доставки в усі обслуговуються населені пункти «на склад перевізника» чи поштове відділення.

Точна вартість доставки товару розраховується згідно з тарифами перевізника. Ознайомитися з тарифами ви можете на сайті перевізника.

При отриманні посилки необхідно мати з собою паспорт або водійське посвідчення для підтвердження особи.
Відстеження доставки замовлення:
Ви зможете дізнатися дату і час доставки Вашого замовлення, якщо зайдете на сайт кур’єрської служби і в меню введете номер товарно-транспортної накладної (ТТН).
Термін доставки 2-3 дні. Все залежно від віддаленості вашого міста чи селища.

Здійснюючи доставку, наприклад, через транспортну компанію «Нова пошта», у Вас є можливість скористатися послугою перевірки посилки перед тим як її забрати і оплатити. У відділенні «Нової пошти» менеджер видає Вам посилку, де Ви можете її розпакувати і переконатися в належній якості товару та відповідність його Ваше замовлення, і якщо посилка відповідає замовленням, оплатити її. Якщо Ви оплатили покупку «Банківським переказом», то Ви все одно можете скористатися послугою перевірки посилки, перед тим як забрати її зі складу.
Якщо Ви замовили Товар під замовлення, і виявили заводський брак виробу, Ви зможете повернути їх на протязі 14 днів з моменту отримання.
Повернення в такій ситуації оплачує продавець.

Зверніть увагу, що час доставки також залежить від обраного Вами методу замовлення.